İstanbul Jigolo Haberleri

Jigolo istanbul randevularımın sonunda mükemmele yaklaşmaya başlaması beni mutlu etti ve jigolo istanbul’a moral verdi. Daha önce tanıştığım kadınlar artık bana güvenmedikleri için bana İstanbul jigolo demediler ama gecelerim boş değildi çünkü her zaman arayacak yeni biri vardı. Aylardır eski müşterilerimin hiçbiri beni aramadı, sürekli yeni insanlarla tanışıyor ve sabırla eski müşterilerimin de beni aramasını bekliyordum. Artık hakkımda kötü yorumlar gelmemesine rağmen kadınların benden neden korktuklarını anlayamıyordum. Zamanın ilaç olduğunu ve tüm kötülükleri unutturacağını umarak yeniden beklemeye başladım. Sonunda yaşlı bir kadın beni aramaya cesaret etti ve ne kadar değiştiğimi ve kendimi geliştirdiğimi görünce sürekli yanıma gelmeye başladı. Onlarca kadından sadece biri aradı, ama eminim ki diğerleri beni gelecekte arayacaktır. Hanımlara çok değiştiğimi anlatmak için yazımı güncelledim ve beni tekrar denemeleri gerektiğini söylemek istiyorum, tekrar arayın, çok değiştim pişman olmayacaksınız.

Çocukluk hayali İstanbul’da jigolo olmak olan Ahmet

Her insan küçük istanbul jigolo acentelik yaşlarında kendine meslek seçmeye çalışır, çocuk doktoru, hemşire veya öğretmen olmak isterken alakasız bir okulu kazanır ve farklı bir hayat yaşamaya başlar. Ergenliğime kadar doktor olmak istiyordum, ergenliğe girdiğimde jinekolog olmaya karar verdim ama sonra hasta kadınlarla uğraşmak yerine sağlıklı kadınlarla uğraşmak daha mantıklı gelmeye başladı ve jigolo olmayı hayal etmeye başladım. Çocukluk hayali jigolo istanbul olan Yavuz, reşit olması gerektiğini bilmediği için hayal kırıklığına uğradı ve üç yıl daha beklemek zorunda kaldı. Üç jigolo istanbul yılı hızla geçtiğinde heyecanım kanımı kaynatmaya başladı, çok yaramaz bir çocuktum ve her zaman göze çarpıyordum, jigolo istanbul’da çok hızlı yaşıyordum çünkü utanıyordum, sıkılmıyordum. Yaşadığım hızlı hayatın bana ne kadar yardımcı olacağından emin değildim ama kendime güveniyordum ve bu işi istiyordum. Bu işi yıllardır istiyordum ve başaracağımdan emindim. Bunu yapamazsam hayatımın en büyük jigolo istanbul hayal kırıklığını yaşayacaktım ve kendimi nasıl toparlayacağım konusunda hiçbir fikrim yoktu.

Okuduğum makalelerden, büyük bir şehirde yaşama şansımın olduğunu anladım. Küçük yerlerde kimse çok genç bir jigolo istanbul partnerine güvenemezdi ama ben burada herkesin bir talip olacağını düşündüm. İlanımı yazdıktan sonra belki on gün yayınlamaya cesaret edemedim ve bekledim. Korkularımla yüzleştim, defalarca kendimi gözden geçirdim, jigolo istanbul’a kusur aradım, her şey gözümde mükemmel görünüyordu ama bu randevulara başladığımda benim fikrimin bir önemi yoktu, kadınların benim hakkımda ne düşündükleri önemli olurdu ve bu düşünceler önemliydi. geleceğimi belirleyecekti. Belki de hayatımda ilk defa bu kadar korkmuş ve endişelenmiştim. Jigolo siteleri reklamımın mükemmel olduğundan emindim, neyi bekliyordum, denemeye başlamadan önce bu korku ve endişeden kurtulamayacağımı biliyordum. Korkunun ölüme yardım etmediğini söyleyerek reklamı yayınlamak için jigolo istanbul sekmesine bastım ve bekledim. Bu hareketle korkum yerini heyecana bıraktı ve şimdi biri arayacak mı diye stres eklendi.

 Jigolo sitesi reklamımı iki dakika içinde yayınlamıştı. Sitede ilanımı okuduğumda kendimle gurur duyduğumu hatırlıyorum, hatta okuduklarımdan etkilenip kendim aramak istedim. Bayan jigolo istanbul kesinlikle okuduklarından zevk alırdı, hatta yazdıklarım bana biraz abartılı geldi ve bu beni korkuttu. Kadınlar yazdıklarımın abartı olduğunu düşünse işim biterdi. O an daha mütevazi olmadığım için pişmanlık duymaya başladım ama artık çok geçti, ilan yayınlandı ve görüldü. başlamıştı. Her jigolo telefonunun çalmaya başlaması için dua ederken, o ürkütücü jigolo istanbul sesini duymak istemedim. Ama tam yüzleşeceğim an telefonum çalmaya başladığı için korkularım yaklaşıyordu. Fırlattığımda hayatımda duyduğum en tatlı sesle konuşmaya başladım. Çok sıcak bir ses duydum ve çok etkilendim: Tüm korkularımı ve endişelerimi unuttum ve hemen hanımı görmek istedim. Sesi harikaydı, kişiliği ve cinsiyeti tıpkı sesi gibi olsaydı bu akşam mükemmel olurdu diye düşündüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir