İzmir Jigolo Ajansı

izmir jigolo randevularımın sonunda mükemmele yaklaşmaya başlaması beni mutlu etti ve jigolo izmir’e moral verdi. Daha önce tanıştığım kadınlar artık bana güvenmedikleri için bana jigolo demediler ama gecelerim boş değildi çünkü her zaman arayacak yeni biri vardı. Aylardır eski müşterilerimin hiçbiri beni aramadı, sürekli yeni insanlarla tanışıyor ve sabırla eski müşterilerimin de beni aramasını bekliyordum. Artık hakkımda kötü yorumlar gelmemesine rağmen kadınların benden neden korktuklarını anlayamıyordum. Zamanın ilaç olduğunu ve tüm kötülükleri unutturacağını umarak yeniden beklemeye başladım. Sonunda yaşlı bir jigolo izmir hanımı beni aramaya cesaret etti ve ne kadar değiştiğimi ve kendimi geliştirdiğimi görünce sürekli yanıma gelmeye başladı. Onlarca kadından sadece biri aradı ama eminim ileride geri kalanı için beni arayacaktır. jigolo izmir bayanlara çok değiştiğimi anlatmak için yazımı yeniledim ve jigolo acentelerine beni tekrar denemelerini söylemek istiyorum tekrar arayın çok değiştim pişman olmayacaksınız.

Çocukluk hayali jigolo olmak olan Ahmet

Her insan küçük jigolo acentelik yaşlarında kendine meslek seçmeye çalışır, çocuk doktoru, hemşire veya öğretmen olmak isterken alakasız bir okul kazanarak farklı bir hayat yaşamaya başlar. Ergenliğime kadar doktor olmak istiyordum, ergenliğe girdiğimde jinekolog olmaya karar verdim ama sonra hasta kadınlarla uğraşmak yerine sağlıklı kadınlarla uğraşmak daha mantıklı gelmeye başladı ve jigolo olmayı hayal etmeye başladım. Çocukluk hayali jigolo izmir olan Yavuz, reşit olması gerektiğini bilmediği için hayal kırıklığına uğradı. Üç yıl daha beklemek zorunda kaldı. Üç jigolo yılı hızla geçtiğinde heyecanım kanımı kaynatmaya başladı, çok yaramaz bir çocuktum ve her zaman dikkat çekiyordum, jigoloyu utanmadığım ve sıkılmadığım için çok hızlı yaşıyordum. Yaşadığım hızlı hayatın bana ne kadar yardımcı olacağından emin değildim ama kendime güveniyordum ve bu işi istiyordum. Bu işi yıllardır istiyordum ve başaracağımdan emindim. Bunu yapamazsam hayatımın en büyük jigolo hayal kırıklığını yaşayacaktım ve kendimi nasıl toparlayacağım hakkında hiçbir fikrim yoktu.

Okuduğum makalelerden, büyük bir şehirde yaşama şansımın olduğunu anladım. Küçük yerlerde kimse çok genç bir jigolo partnerine güvenemezdi ama ben burada herkesin bir talip olacağını düşündüm. İlanımı yazdıktan sonra belki on gün yayınlamaya cesaret edemedim ve bekledim. Korkularımla yüzleştim, defalarca kendimi gözden geçirdim, jigolo yaptım, kusur aradım, her şey gözümde mükemmel görünüyordu ama bu buluşmalara başladığımda benim fikrimin bir önemi yoktu, kadınların benim hakkımda ne düşündüğü önemli olurdu ve bu düşünceler olurdu. geleceğimi belirle. Belki de hayatımda ilk defa bu kadar korkmuş ve endişelenmiştim. Jigolo siteleri reklamımın mükemmel olduğundan emindim, neyi bekliyordum, denemeye başlamadan önce bu korku ve endişeden kurtulamayacağımı biliyordum. Korkunun ölüme yardım etmediğini söyleyerek reklamı yayınlamak için jigolo izmir sekmesine bastım ve bekledim. Bu hareketle korkum yerini heyecana bıraktı ve şimdi biri arayacak mı diye stres eklendi.

  Jigolo sitesi reklamımı iki dakika içinde yayınlamıştı. Sitede ilanımı okuduğumda kendimle gurur duyduğumu hatırlıyorum, hatta okuduklarımdan etkilenip kendim aramak istedim. Bayan jigolo kesinlikle okuduklarından zevk alırdı, hatta yazdıklarım bana biraz abartılı geldi ve bu beni korkuttu, hanımlar yazdıklarımın abartı olduğunu düşünse işim biterdi. O an daha mütevazi olmadığım için pişmanlık duymaya başladım ama artık iş işten geçmişti, ilan yayınlandı ve çıkmaya başladı. . Her jigolo telefonunun çalmaya başlaması için dua ederken, jigolo ajanslarının o ürkütücü sesini duymak istemedim. Ama tam yüzleşeceğim an telefonum çalmaya başladığı için korkularım yaklaşıyordu. Fırlattığımda hayatımda duyduğum en tatlı sesle konuşmaya başladım. Çok sıcak bir ses duydum ve çok etkilendim: Tüm korkularımı ve endişelerimi unuttum ve hemen hanımı görmek istedim. Sesi harikaydı, kişiliği ve cinsiyeti tıpkı sesi gibi olsaydı bu akşam mükemmel olurdu diye düşündüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir