Jigolo Olmak İstiyorum

Bu, jigolo olmak için birçok taktikten sadece biridir. Demek istediğim, sana bir kadın vaat eden kimseye güvenme. Nitekim jigolo arayan hanımlar da gelip sizi bulurlarsa kendileri bulurlar. Sistemimiz tam da bu uygunluk içinde ilerliyor. Bir jigolo sitesi olarak birçok jigolo reklamı bulunmaktadır.

Jigolo olmak istediğini söyleyen genç yakışıklı erkeklerin ve jigolo sitesi olduğu için üye olan beylerin profillerini yayınlıyoruz ve geri kalanına müdahale etmiyoruz. Kesinlikle bayan arkadaş bulacağınıza söz veren jigolo sitelerine asla güvenmeyin ve asla paranızı kaybetmeyin. Beni uyar. Gerisi size kalmış. Jigolo arayanların ve jigolo olmak isteyenlerin buluşma yeri olan jigolo acentelerine üye olan arkadaşlarımız, bizden gelen mesajlara cevap verecekleri zaman Gold üye olmaları gerektiğine dair bir uyarı alıyorlar.

Hemen bankaya koşuyorlar, ücreti yatırıyorlar ve altın üye oluyorlar. Sonra ne olur? Jigolo olmak için tek bir bildirim almıyorlar, buluşma yeri hakkında hiçbir bilgi almıyorlar. Ödedikleri paranın üstüne su içiyorlar. Bunlar jigolo olmak isteyen yakışıklı erkekler ve olgun bayanlarla özel seks geceleri yapan arkadaşlar. Çünkü o mesajı gönderen jigolo arayan kadınların profillerinin sahte ve site sahipleri tarafından oluşturulduğunu ve milletimizi aldatmak için işlerin yapıldığını bilmiyorlar.

Google’da veya herhangi bir web sitesinde gezinirken jigolo olmak isteyen beylerin reklamlarını gördük. Adamlarımız “Ayda o kadar para kazanmak istiyorsan buraya tıkla” gibi cazip yazıların olduğu reklamlara hiç düşünmeden tıklıyor. Türk erkekleri için, jigolo olarak nereye gideceğini bilmeden kadınlarla birlikte olmaktan ve para kazanmaktan daha güzel ne olabilir? Şimdi onlara biraz ışık tutmak istiyorum. Nitekim jigolo olmak istediğini söyleyen beyler bu işin düşündükleri gibi olmadığını anlayacaklardır…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir